FIF Hillerød

Flere vindere
Placering Løber Fra Til Årrække Guld Sølv Bronze Total
1 Søren Schwartz Sørensen 2011 2023 13 4 5 1 10
2 Rasmus Djurhuus 2007 2009 3 4 1 3 8
3 Malte Kjaer Hemmingsen 2021 2023 3 3 1 2 6
4 Malthe Poulsen 2021 2021 1 2 1 1 4
5 Preben Sloth 1980 1989 10 1 3 2 6
6 Jeppe Ruud 2006 2019 14 1 2 2 5
7 John Søndergård 1982 1986 5 1 2 1 4
8 Lars Søndergård 1982 1992 11 1 2 0 3
9 Anders Konring Olesen 2008 2019 12 1 1 0 2
10 Jacob Steinthal 2021 2023 3 1 0 1 2
11 Sigge Lundedal 2007 2016 10 0 2 2 4
12 Peter Hansen 1992 2001 10 0 2 1 3
13 Gert Bøgevig 1971 1972 2 0 1 1 2
Jan Svensson 1971 1973 3 0 1 1 2
Jørgen Chr. Nielsen 1971 1978 8 0 1 1 2
16 Lars Lindstrøm 2002 2009 8 0 1 0 1
Mogens Halbye 1948 1948 1 0 1 0 1
18 Emil Folino 2008 2023 16 0 0 2 2
Rasmus Folino Nielsen 2017 2021 5 0 0 2 2
20 Frank Søndergaard 1991 1993 3 0 0 1 1
Lars Simonsen 1986 1994 9 0 0 1 1
Mads Ingvardsen 2017 2017 1 0 0 1 1
Rune Nygaard Monrad 2015 2021 7 0 0 1 1
Bedste for distance
Stafet

: 2023 i Brahetrolleborg

: 2021 i Blåbjerg

: 2014 i Fovslet

: 2013 i Klinteskoven

gold
: 2023 i Brahetrolleborg

gold
: 2022 i Slotslyngen

gold
: 2019 i Gribskov Mårum

gold
: 2017 i Langesø

gold
: 2015 i St. Hjøllund Nord

gold
: 2014 i Fovslet

gold
: 1986 i Kirkeby

silver
: 2021 i Blåbjerg

silver
: 2018 i Harrild Hede

silver
: 2012 i Linå Vesterskov

silver
: 2012 i Linå Vesterskov

silver
: 1984 i Skjoldenæsholm

silver
: 1983 i Åbenrå Syd

silver
: 1972 i Tisvilde Hegn

bronze
: 2018 i Harrild Hede

bronze
: 2017 i Langesø

bronze
: 2015 i St. Hjøllund Nord

bronze
: 2002 i Gyttegård

bronze
: 1985 i Søstrup Skov

bronze
: 1971 i Rold Skov Vest

4
: 2016 i Gribskov Nord og Harager Hegn

5
: 2022 i Slotslyngen

5
: 2019 i Gribskov Mårum

5
: 1993 i Blåbjerg Øst

6
: 2016 i Gribskov Nord og Harager Hegn

10
: 1994 i Yding Skovhøj

12
: 2021 i Blåbjerg

12
: 1994 i Yding Skovhøj

Sprint stafet

gold
: 2019 i Grindsted By

gold
: 2017 i Horsens Midt

silver
: 2018 i Hillerød

bronze
: 2022 i Vollsmose

Medaljer
Danske mesterskaber:

Tidslinje

Arrangede danske mesterskaber

2023
Hillerød Sydvest
Gribskov Nord
2022
2021
2020
Hillerød Øst Grønnevang
2019
Søskoven
Gribskov Mårum
2018
Hillerød
Hillerød Centrum
2017
2016
2015
Gribskov Mårum
2014
2013
2012
2011
2010
Søskoven
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Hillerød
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Grønholt Hegn