Laurits Bidstrup Møller

Årlige placeringer
Loading yearly ranks table...
Rangerede resultater
1 silver medals
silver

2019: Nat i Holstenshuus
2 bronze medals
bronze
bronze

2023: Nat i Buchwaldt plantage
2019: Ultralang i Frederikshåb Plantage
Efter år
2023
8
: Sprint i Ebeltoft
bronze
: Nat i Buchwaldt plantage

2022
5
: Ultralang i Tranedal/Kærgaard
6
: Lang i Paradisbakkerne
9
: Mellem i Thorsø Bakker
14
: Sprint i Odense C
4
: Nat i Lindet Skov

2021
5
: Lang i Stråsø
4
: Mellem i Grejsdalen

2020
8
: Lang i Aabenraa Syd
5
: Mellem i Aggebo-Græsted Hegn

2019
5
: Lang i Søskoven
7
: Mellem i Rold Skov Hesselholt
7
: Sprint i Grindsted By
bronze
: Ultralang i Frederikshåb Plantage
silver
: Nat i Holstenshuus
Bedste for distance
Lang

5
: 2021 i Stråsø

5
: 2019 i Søskoven

6
: 2022 i Paradisbakkerne

8
: 2020 i Aabenraa Syd

Mellem

4
: 2021 i Grejsdalen

5
: 2020 i Aggebo-Græsted Hegn

7
: 2019 i Rold Skov Hesselholt

9
: 2022 i Thorsø Bakker

Sprint

7
: 2019 i Grindsted By

8
: 2023 i Ebeltoft

14
: 2022 i Odense C

Ultralang

bronze
: 2019 i Frederikshåb Plantage

5
: 2022 i Tranedal/Kærgaard

Nat

silver
: 2019 i Holstenshuus

bronze
: 2023 i Buchwaldt plantage

4
: 2022 i Lindet Skov

Stafet

gold
: 2022 i Slotslyngen

silver
: 2021 i Blåbjerg

bronze
: 2019 i Gribskov Mårum

6
: 2023 i Brahetrolleborg

Sprint stafet

bronze
: 2017 i Horsens Midt

Medaljer
Danske mesterskaber:

Bio
Atlet info
Land
Fødselsår
1998
Alder i år
26

Klubber
Modstandere
Løberens navn Antal dueller Delt podieantal
Store modstandere
Malte Kjaer Hemmingsen 10 1
Rasmus Møller Jess 12 0
Eskil Schøning 17 2
Fleste dueller
Thomas Emil Jensen 19 0
Henrik Rindom Knudsen 18 0
Emil Øbro 18 1
Flest delte podier
Rico Hejlskov Mogensen 15 3
Emil Ahlbäck 2 2
Rasmus Djurhuus 12 2

Tidslinje

Mesterskabsmedaljer over tid

2023
bronze
Buchwaldt plantage
2022
gold
Slotslyngen
2021
silver
Blåbjerg
2020
2019
bronze
Gribskov Mårum
bronze
Frederikshåb Plantage
silver
Holstenshuus
2018
2017
bronze
Horsens Midt